Nákladní doprava

Nákladní doprava

Nákladní doprava J&M PAVLÁT International

Společnost J&M PAVLÁT International působí v mezinárodní kamiónové dopravě již od roku 1991. Naší hlavní činností je přeprava nákladů plachtovými návěsy o rozměrech 13,6 x 2,48 x 2,8m (délka x šířka x výška) o celkovém objemu až 95 m3 a tonáži 25 tun. Na ložnou plochu je možné naložit 34 europalet.

 

 

Nákladní kamionová doprava

Nákladní kamionová doprava do dopravních destinací Turecko, Sýrie a dalších zemí Blízkého východu, jako Albánie, Makedonie, Bulharsko, Srbsko, Tunisko, apod.

V Turecku a Sýrii disponuje naše firma vlastním celním zastoupením, které zajišťuje bezproblémové vyclení a zaclení přepravovaných nákladů. Do a z těchto destinací zajišťujeme přepravu i menších zásilek (kusových ) zásilek.

Doprava těžkých a nebezpečných zásilek

Naše firma disponuje tříosými tahači, které zvláště při dopravě těžkých zásilek nemají problémy s překročením maximálního dovoleného zatížení náprav. Provádíme dopravu nebezpečných zásilek ADR všech tříd a přepravy nadrozměrných nákladů.

Jsme přímými přepravci

Jsme přímými přepravci, získané zakázky nepřeprodáváme dalším dopravcům. Posádky našich vozidel jsou s dispečinkem v neustálém kontaktu proto na požádání sdělíme zákazníkovi během několika málo minut, kde se právě nachází vozidlo s jeho zbožím. Jsme pojištěni podle úmluvy CMR na částku 5mil. Kč, při vyšší hodnotě zboží je možné zásilku připojistit.

V případě zájmu o nákladní kamionovou dopravu nás kontaktujte.

 

Cena dopravy a termín dodání je vždy předmětem jednání.

Dopravní společnost J&M PAVLÁT International