Dopravní destinace

Na této stránce naleznete nejčastější místa určení námi dopravovaného zboží.

Doprava dřeva

Přepravujeme dřevní hmotu v délkách 2-12 merů.

Detail destinace

Nákladní doprava do Maďarska

Do Maďarska přepravujeme celovozové zásilky do 24 tun.
Přepravní doba z Prahy do Maďarska je 1-2 dny. Námi přepravované zásilky jsou pojištěny po celou dobu přepravy dle úmluvy CMR (10 EUR / 1kg hrubé hmotnosti nákladu).

Detail destinace

Nákladní doprava do Bulharska

Do Bulharska přepravujeme převážně celovozové zásilky do 24 tun.
Přepravní doba z Prahy do Sofie je 3-4 dni. Při přepravách do Bulharska transitujeme přes území Slovenska, Maďarska, Srbska, Bulharska. Tato trasa je rychlejší a pro vozidlo i náklad šetrnější a bezpečnější, než transit přes Rumunsko. Při požadavku zákazníka můžeme jet samozřejmě i tudy. Na území Bulharska vstupujeme přes hraniční přechody Gradina SRB, Calafat RO, Bechet RO, Ruse RO. Námi přepravované zásilky jsou pojištěny po celou dobu přepravy dle úmluvy CMR (10 EUR / 1kg hrubé hmotnosti nákladu).

Detail destinace

Nákladní doprava do Srbska

Do Srbska přepravujeme přrvážně celovozové zásilky do 24 tun.
Přepravní doba z Prahy do Beogradu  je 2 dni. Při přepravách do Srbska tranzitujeme přes území Slovenska a Maďarska. Na území Srbska vstupujeme přes hraniční přechody Roszke HU, Tompa HU.  Při transportu jsou námi přepravované zásilky pojištěny po celou dobu přepravy dle úmluvy CMR (10 EUR / 1kg hrubé hmotnosti nákladu).  Celní odbavení si musí zajistit Srbský odesílatel, nebo příjemce.

Detail destinace

Nákladní doprava do Rumunska

Do celého Rumunska přepravujeme převážně celovozové zásilky do 24 tun.
Přepravní doba z Prahy do Bucuresti je 2-3 dni. Při přepravách do Rumunska transitujeme přes území Slovenska, Maďarska, .  Na území Rumunska vstupujeme přes hraniční přechody Nagylak Hu, Gyula Hu. Námi přepravované zásilky jsou pojištěny po celou dobu přepravy dle úmluvy CMR (10 EUR / 1kg hrubé hmotnosti nákladu).

Detail destinace

Dopravní společnost J&M PAVLÁT International